קצת עלינו

קצת עלינו

פורט סיטי ניהול פרויקטים מקבוצת פורט מהנדסים

החברה מעניקה את כל שירותי ההנדסה תחת קורת גג אחת עבור יזמי בניה רוויה והתחדשות עירונית.

לחברה ניסיון עשיר בטווח רחב של פרוייקטי התחדשות עירונית ובניה רוויה, מפרויקטים של תמ״א 38 עם מספר יח"ד בודדות ועד לפרויקטים של פינוי בינוי הכוללים מאות דירות, הנפרסים על פני רחובות שלמים.

'פורט סיטי ניהול פרויקטים' מנהלת את הפרויקט החל מהשלבים הראשונים הכוללים את ניהול התכנון והוצאת ההיתר ועד לפיקוח על הביצוע והמסירה, תוך הקפדה על מקצועיות, שקיפות, אמינות ורמת שירות גבוהה כערכים מובילים.

החברה הינה חלק מקבוצת פורט מהנדסים, המומחית בניהול פרויקטים, ובקרת איכות בפרוייקטי בניה רוויה ותשתיות, מהגדולים במדינה, עבור גופים ציבוריים ולאומיים וחברות מובילות, ביניהם אפריקה ישראל, שפיר, משרד השיכון, נתיבי ישראל, רשויות מקומיות ועוד.

'פורט סיטי ניהול פרויקטים' מעמידה לרשות לקוחותיה צוות מקצועי עשיר המונה 70 מומחים מקצועיים ומנוסים בפרויקטים גדולים ומורכבים, הכולל מהנדסי בניין, בקרי איכות בניה, מתכננים, כלכלנים ויועצים במגוון תחומי הבניה והנדל"ן החורטים על דגלם ערכי איכות, מקצועיות ויושרה ללא פשרה.
בזכות אלו לחברת 'פורט סיטי ניהול פרויקטים' ניסיון ויכולות מקצועית גבוהה בהובלת פרויקטים לידי סיומם תוך עמידה במסגרת התקציב, לוח הזמנים ובאיכות גבוהה, לשביעות רצונם של לקוחות החברה, אשר בוחרים לחזור אלינו לעבודה משותפת בפרויקטים נוספים.